60 lat firmy OERTZEN - Moc - Jakość - Serwis

Od ponad 60 lat firma OERTZEN GmbH z Ammersbeck w Niemczech specjalizuje się w branży urządzeń wysokociśnieniowych przeznaczonych dla przemysłu i usług. Jako niezależny i skuteczny producent oferujemy wysokiej jakości trwałe produkty i rozwiązania skrojone na miarę potrzeb naszych klientów.

Urządzenia OERTZEN zyskują zaufanie klientów dzięki solidnej niemieckiej konstrukcji oraz zastosowaniu materiałów najwyższej jakości. Od dziesięcioleci maszyny OERTZEN wybierane są przez klientów przez ich główne zalety:

  • Znakomita wydajność.
  • Maszyny zdolne pracować nawet 24h na dobę.
  • Najwyższej jakości materiały i wykonanie.

Wszyscy nasi klienci w całej Europie mogą liczyć na wsparcie techniczne i profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich urządzeń i akcesoriów.

Myjki OERTZEN - modyfikowane do Twoich potrzeb

Oryginalne akcesoria: Każdą z myjek ciśnieniowych OERTZEN można dostosować do wielu różnych zastosowań, za pomocą szerokiej gamy akcesoriów. Sprawia to, że każda nasza myjka ciśnienoiwa staje się uniwersalnym narzędziem dla wielu branż. Czyszczenie rur, usuwanie farby, hydropiaskowanie, usuwanie zanieczyszczeń z powierzcni pionowych lub poziomych - wszystko to jest możliwe.Nasi partnerzy:

Dystrybucja w Polsce:
Aqua-Tec Jacek Wilk
71 - 246 Szczecin
tel. kom: +48 601 410 030
tel. kom: +48 603 842 831
tel: +48 91 432 73 44
E-mail: biuro@oertzen.pl